Warning: Declaration of thesis_comment::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/weblex/ftp/Tarczynska_Anna/www/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 162

Warning: Declaration of thesis_comment::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/weblex/ftp/Tarczynska_Anna/www/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 162

Warning: Declaration of thesis_comment::start_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array, $current_object_id = 0) in /home/weblex/ftp/Tarczynska_Anna/www/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 162

Warning: Declaration of thesis_comment::end_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array) in /home/weblex/ftp/Tarczynska_Anna/www/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 162
Moje doświadczenie — F.C.C.

Moje doświadczenie

Anna Tarczyńska

Witam Ciebie serdecznie!

Nazywam się Anna Tarczyńska. W życiu zawodowym wykonuję wymarzony od dziecka zawód – jestem radcą prawnym. W życiu prywatnym jestem mamą dwóch córek – Niny i Alicji.

Jako radca prawny specjalizuję się w sprawach rozwodowych, w planowaniu relacji majątkowych-małżeńskich, w sprawach spadkowych a także w rozwiązywaniu sporów majątkowych. Od wielu lat pomagam małżonkom i ich dzieciom w sytuacjach kryzysowych i trudnych chwilach rozstania.

Doradzam, konsultuję, reprezentuję moich klientów w sądach. Prowadzę razem z Anną Olankowicz spotkania warsztatowe „Pomóż dziecku pokonać stres”, przygotowane specjalnie dla rozwodzących się i rozwiedzionych rodziców.

Jestem autorką bloga prawniczego, na którym dzielę się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu relacji majątkowych między małżonkami i partnerami.

Jeśli jesteś osobą, która planuje, czy też podjęła decyzję o rozstaniu, zachęcam Cię do kontaktu ze mną. Zawsze możesz do mnie napisać, czy też zadzwonić. Możesz wykorzystać wygodny formularz znajdujący się po prawej stronie lub zajrzeć do zakładki Kontakt.

A teraz krótko z mojego życiorysu zawodowego:

Studia prawnicze ukończyłam w 1995 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po studiach w Polsce wyjechałam do Francji na roczne studia podyplomowe. Po powrocie odbyłam aplikację radcowską w Warszawie. Od 1996 do 2007 pracowałam w międzynarodowych kancelariach prawnych i przez 2 lata jako prawnik w międzynarodowym przedsiębiorstwie. Przez ten okres zdobyłam ogromne doświadczenie, które pozwoliło mi na utworzenie własnej kancelarii a potem Family Consulting Center, do którego zawsze serdecznie Ciebie zapraszam.